La Petit Naleśnikarnia. Miejsce idealne na spotkania większą grupą bądź w gronie najbliższych. Miejsce, gdzie nastrojowe światło i niebanalny, przyjazny wystrój poprawią Wam humory w deszczowe, chłodne dni, a w te upalne, pełne żaru z nieba pozwoli odetchnąć w klimatyzowanej sali.

Naszym gościom serwujemy pyszne naleśniki oraz codziennie nowy lunch. Nasi kucharze, pasjonaci i profesjonaliści przygotowują wiele kompozycji farszów do naleśników. W karcie znajdziecie naleśniki wegetariańskie, z kurczakiem, wołowiną, wieprzowiną czy nawet z łososiem. Ponadto bogata oferta naleśników podawanych na słodko, np. jedyny i niepowtarzalny naleśnik SNICKERS, domowy, smażony na maśle z twarogiem lub z prażonymi jabłkami w cynamonie. Gdy już zdecydujesz, jaki farsz będzie spełnieniem Twoich marzeń nasi kelnerzy zapytają Cię o wybór ciasta. Tutaj również będziesz mógł dać ponieść się wyobraźni i wybierać pomiędzy ciastem klasycznym pszennym, szpinakowym, fit pełnoziarnistym lub niezawierającym glutenu ciastem gryczanym. Naleśniki słodkie możemy podać na cieście czekoladowym.

Do pełni kulinarnego szczęścia brakuje już niewiele. Tutaj czeka na Ciebie wyśmienita, włoska kawa z palarni Goppion Caffe, selekcja herbat liściastych Mighty Leaf, soki świeżo wyciskane, bogaty wybór napoi gazowanych lub nasza specjalność, domowa lemoniada. Świeże pomarańcze, cytryny, limonki i orzeźwiająca mięta gwarantują jakość niepowtarzalną.